Allahindlus!

Glycine (Parim antidepresanti lisand)

6.0011.00

Puhasta

Kirjeldus

Toote kirjeldus

Glütsiin on aminohape, mida leidub valgurikastes toitudes ehk kalas, lihas ning piimatoodetes. Seda peetakse üheks lihtsaimaks aminohappeks ning seostatakse tihedalt proteiinide tootmisega.

On mitmeid tõendeid, et glütsiin kombineerituna lihtsate süsivesikutega aitab kaasa lihasmassi kasvatamisele ning taastumisele. On öeldud, et tänu sellele kombinatsioonile võimaldab keha omandada rohkem glükoosi kui seda eraldi tarbides. Süsivesikute ning Glütsiini kombinatsiooni tulemusena on suurem võimalus varustada end energiaga enne treeningut või aidata kaasa taastumisele peale treeningut.

Glütsiin on tunnustatud kui kesknärvisüsteemi neurotransmitter ning omab põletikuvastast, antipastilist ning antipsühhootilist aktiivsust.

Teised uurimused näitavad, et Glütsiin võib aidata suurendada keha omandatavust kreatiini suhtes, mis võib aidata kaasa lihasmassi ning võimekuse suurenemisele.

Peamised eelised:

1.Võib aidata kaasa lihaste kasvule ning taastumisele

2.On näidanud suurendamaks võimet omandada kreatiini ning süsivesikuid

3.Omab põletikuvastaseid omadusi

4.Parim antidepresanti lisand

 

Portsjoni suurus — 1/6 tsp (750 mg)

Portsjone igas tootes — 333 (250g), 666 (500g)

Toitumisalane teave

Igas portsjonis
Glütsiin750 mg

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Lisainfo

Kogus

250g, 500g